Striedali: Kysel R., Siekela M., Sáva J., Kováč J.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na dobrom teréne s návštevou cca 50 divákov.

Hralo sa už o 14.00 hodine pretože o 16.30 sa v našom kostole konal svadobný obrad Janky Dekýšovej.

Hralo sa od začiatku v strede poľa s minimom šancí. Prvú sme si vypracovali v 26.minúte keď center od Paľa Slušného Paťo Kopčan hlavičkou "štrajchol" nad bránu. Druhú a poslednú šancu prvého polčasu sme mali v 42.minúte keď centroval opäť Paľo Slušný z pravej strany a Maroš Struhár hlavičkoval do bočnej siete. To bolo prvý polčas z obidvoch strán všetko.

Druhý polčas bol herne tiež slabý. Prvú šancu "spálil" Andrej Magula keď mu v 60.minúte nacentroval loptu Paťo Kopčan, ale Andrejovu hlavičku z blízka brankár chytil. V 67.minúte prišiel rozhodujúci moment zápasu, keď si loptu na kopnutie priameho kopu z 18-tich metrov postavil Laco Ivan a technickou strelou "vymietol" Jánošíkovi šibenicu a bolo 1:0.

V 77.minúte sa lopta od Laca dostala k Rasťovi, ktorý pätičkou posunul Andrejovi, ale jeho strelu brankár vykopol. O minútu neskôr znova Rasťo nahral Andrejovi, ale jeho strelu po zemi znovu brankár odkopol. Z následného protiútoku sme mali obrovské šťastie keď loptu z bránkovej čiary vykopol Ivan Páchnik a zariadil tak naše dôležité 3 body.