Sáva J.

Dovec J.
Striedali:
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na pôde silného mužstva,ktoré celú súťaž bojuje o špicu tabuľky. Počasie a hracia plocha bola priam ideálna a tak 120 početná divácka kulisa mohla očakávať pekný futbal.

Od úvodného hvizdu rozhodcu sa hral pekný,kombinačný futbal na obidvoch stranách. Domáci síce mali loptu viac na svojich kopačkách,no dokázali si za 1. polčas vytvoriť jednu 90 percentnú šancu. Ich hra takmer vždy končila v strede pola alebo na našej obrane a čo sem tam prešlo A. Struhár bez problémov zmaril. Domáceho brankára sme ohrozovali z rýchlych protiútokov do ktorých sa postupne dostávali hráči ako Sáva, Dovec, Kopčan a hráč s najväčším potenciálom M. Struhár :-).

Ešte v prvom polčase sme dokázali zúžitkovať jeden rýchly protiútok a premeniť na vedúci gól zápasu. Táto akcia patrila k najkrajšiemu momentu zápasu kde Sáva na strede ihriska posunul nabiehajúcemu Slušnému, ktorý predbehol všetko čo sa dalo a kráľovsky prihral Kyselovi a ten bez šance brankárovi rozvlnil súperovu sieť. 0:1.

Do druhého polčasu sme nastupovali s vedomím nepolaviť v našej hre. Žial čo sme nechceli to sa stávalo skutočnosťou. Súper sa do nás zahryzával čoraz viac a nedovoľoval nám takmer žiadnu góla schopnú akciu. Chuť a odhodlanie domáceho mužstva vyrovnať,prípadne otočiť zápas podporovali ,,bohu žiaľ,, aj všetci traja rozhodcovia. No zatiaľ čo oni mali podporu rozhodcov, My sme mali oporu v bráne a tá zneškodnila dve čistučké šance domácich.10 min pred koncom zápasu sme ešte mohli zvýšiť svoj náskok na rozdiel gólu no hráči ako J. Dovec a P. Kopčan by museli ponúknuté šance premieňať.

Za víťazstvo sme boli pozvaní na chutnú večeru od nášho starostu V. Tesáka.