Sáva J.

Striedali: Kúšik M., Siekela. M., Kováč J.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za horúceho počasia pred návštevou 50 fanúšikov.

Opäť ako aj so Slaskou nám nevyšiel začiatok zápasu a už v 14.minúte sme prehrávali 0:1, keď sa z priameho kopu presadil Nemec. V 17.minúte mal šancu Juro Dovec po prihrávke Romana Bošku, ale jeho strela tesne minula Čížovu bránu. Pravidlo „nedáš – dostaneš“ sa potvrdilo o 3 minúty keď sa v „skrumáži“ pred bránkou najlepšie zorientoval Slosiar a loptu do brány dokopol z bránkovej čiary a bolo 0:2. Tretí gól nám pridal v 28.minúte opäť Nemec keď trafil loptu spoza šestnástky v behu. V 38.minúte potiahol po ľavej strane Slosiar, ale jeho dobrú strelu vyrazil Adam na roh. Do konca polčasu sa lopta pohybovala v strede ihriska.

Druhý polčas už bol v našej réžii a o zníženie na 1:3 sa postaral v 57.minúte Roman Boška strelou z 14-tich metrov k opačnej tyči. V priebehu Ďalších 10-tich minút mal Roman ďalšie dve veľké šance ale prihrávané lopty mu skočili na hrboľatom teréne a tak strely neohrozili Číža. Voznicu sme tlačili ale nebolo nám súdené streliť gól. Navyše v 88.minúte odpískal hlavný rozhodca faul, ktorý bol pred šestnástkou ako jedenástku a ponúknutú šancu využil Maslen a bolo 1:4. V poslednej minúte zápasu sme dokázali znížiť na konečných 2:4, keď sa krásnou strelou „ z voleja“ presadil Andrej Magula a zavŕšil tak koniec sezóny 2009/2010 na domácom ihrisku.

Po zápase si chlapci pochutili spolu s fanúšikmi na výbornom guláši, ktorý uvaril Matej Šopoň.

Vo štvrtok nás čaká dohrávka na Brehoch a v sobotu odohráme posledný zápas sezóny na Hornej Vsi.