Arvaj J.

Vajda F..

Striedali: Kysel R., Dovec J.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral už v piatok 14.5.2010 ( z dôvodu konania svadby na Repišti v sobotu) bez dažďa na mokrom teréne, s návštevou cca 70 divákov.

Naše mužstvo posilnené o troch hráčov Á-čka sa chystalo dosiahnuť čo najlepší výsledok proti dobrému a svojimi výkonmi a umiestnením v tabuľke silnému mužstvu Repišťa.

V prvom polčase sa šance striedali ako na jednej tak aj na druhej strane. Prvú obrovskú šancu sme mali v 4.minúte keď sa lopta po trase Rešetár - Denko dostala k Jožovi Arvajovi, ktorý sa ocitol sám pred brankárom, ale jeho strelu mu vyrazil vybiehajúci Filip. V 8.minúte pohrozili prvý krát vážnejšie Repišťania, keď po rohu hlavička útočníka minula našu bránu len o centimetre. O minútu neskôr vycvičil hosťujúci útočník našu obranu, ale Adam jeho dobrú strelu "zneškodnil". V 22. a 23.minúte mali hostia dve šance, ktoré Adam obidve vyrazil na roh. V 26.minúte Filip Vajda strieľal so 16-tich metrov po zemi, ale brankár repišťa stál na svojom mieste. V 37.minúte malo Repište ďalšiu veľkú šancu, keď strela z pravej strany tesne minula našu pravú tyč. Góly z týchto šancí nepadli a tak sa polčas skončil 0:0.

Druhý polčas lepšie začali hostia keď sa v 48.minúte Karvaš do prázdnej brány pokúsil otvoriť skóre, ale Adam "šúchalou" mu to v poslednej chvíli nedovolil a loptu vyrazil mimo brány. O 3 minúty neskôr fauloval v 16-ke Želiar Filipa Vajdu a ponúknutú šancu v podobe pokutového kopu využil Tomáš Rešetár a vyhrávali sme 1:0.

V 53.minúte posunul Rasťo Kysel loptu dozadu Filipovi ten Tomášovi Rešetárovi, ktorého dobrú strelu však dobre chytajúci Filip vyrazil na roh. Repišťania sa nevzdávali a ich ďalšia šanca skončila na tyči. V 60.minúte hostia vyrovnali na 1:1 keď sa gólovo presadil Karvaš, ktorý si dobre prebral prihrávku a preloboval vybiehajúceho Adama.

Z protiútoku sme opäť pohrozili aj my, keď Filip prihral Jožovi Arvajovi, ktorého strela z 25-tich metrov trafila brankára hostí. V 64.minúte zahrávali hostia roh a hlavičku hostí Adam vyrazil. O dve minúty neskôr sa Karvaš presadil gólovo po druhý krát, keď jeho dôraz v našej obrane zavŕšil strelou popri Adamovi a zvýšil vedenie hostí na 1:2.

V 75.minúte sa dostal na ihrisko Juro Dovec a bolo to na hre cítiť. Po štyroch minútach na ihrisku mal na hlave vyrovnávajúci gól, keď po centri Rasťa Kysela z dvoch metrov mieril tesne nad. V 80.minúte mali hostia predposlednú šancu zápasu, keď strela zo 16-tich metrov minula našu bránu o meter. V 82.minúte "priťukol" Rasťo Jožovi, ale jeho strelu ľavačkou brankár chytil. Vyrovnávajúci gól prišiel päť minút pred koncom keď sa lopta po trase Jožo Arvaj-Palo Slušný dostala do šestnástky k Jurovi Dovcovi, ktorého strelu tečoval hosťujúci obranca a bolo 2:2.

Do konca zápasu sa ešte "rútili" na našu bránu traja Repišťania, ale Roman Král sa na naše šťastie nepokúsil prihrať, ale jeho prienik zneškodnil Miro Dovec a tak si mužstvá odniesli po bode.