Ivan L.
Striedali: Kováč J., Kysel R., Sáva J., Kúšik M.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na kvalitnom trávniku s návštevou cca 80 divákov.

Domáci boli správne "nabudení" a už v 6.minúte po zlých odkopoch pred našou bránkou z blízka dorazili a viedli 1:0. O desať minút domáci útočník našťastie nedorazil loptu ktorá prešla popred našu bránu. V 18.minúte sa lopta odrazila späť k Polcovi, ktorý spoza šestnástky padanou strelou všetkých prehodil a bolo 2:0. V 23.minúte sme sa "zobudili" a po Michalovej Siekelovej prihrávke vyslal strelu po zemi Tomáš Denko, ale brankár ju vyrazil. O šesť minút prihral Juro Dovec Lacovi Ivanovi, ale Laco bránený obrancom nedokázal prudko vystreliť. V 31.minúte sa lopta od Pala Slušného dostala k Lacovi, Laco vysunul po ľavej strane Paťa, ktorý sa snažil technickou strelou k vzdialenej tyči obhodiť brankára, ale brankár loptu vyrazil. O minútu po rohu Laco hlavičkoval dom nôh brankára, ale odrazenú loptu nemal kto doraziť. Potom prebrali iniciatívu domáci a v 37.minúte Adam zachránil gól, keď z päťky nohami vyrazil strelu z troch metrov. V 43.minúte Gaži presným centrom našiel pri vzdialenej tyči Havrana, ktorý hlavičkou opečiatkoval Adamove brvno.

Aj v druhom polčase sa šance striedali na obidvoch stranách. Prvú mali domáci už v 48.minúte kedy hlavičkovali meter mimo brány. V 57 a 58.minúte mal šancu Laco Ivan, keď prvú mal z priameho kopu a druhú po Jurovej Dovcovej prihrávke. Jeho strela dva metre preletelo popri pravej tyči. V59.minúte Adam hlavičku domácich chytil, ale o dve minúty neskôr ho zblízka prekonal nekrytý domáci útočník a prehrávali sme 3:0. Štvrtý gól pridali domáci v 72.minúte tiež po našej chybe. V 75.minúte dostal Paťo Kopčan od Rasťa prihrávku a Paťo na dva krát prekonal Tužinského v bráne domácich – 4:1. O sedem minút sme inkasovali po chybe nášho stopéra, ktorý zle vrátil loptu Adamovi a prehrávali sme 5:1. O druhý čestný gól sa postaral minútu pred koncom Laco Ivan po presnej prihrávke od Rasťa Kysela.