Kopčan P.
Striedali: Kováč J., Dovec J., Sáva J.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na nerovnom trávniku s návštevou cca 80 divákov.

Od začiatku zápasu bolo vidieť že sme to my, ktorí sme si prišli pre 3 body. Hrali sme bojovne, obetavo a vedeli sme si aj keď na veľmi nerovnom teréne prihrať a vypracovať strelecké príležitosti. V 12.minúte z pravej strany centroval Rasťo Kysel a Paťo Kopčan mieril z 5 metrov vedľa. V 16.minúte sme predviedli peknú akciu, keď Laco Ivan vybojoval loptu s dvomi obrancami, prihral Paťovi a ten našiel pred bránou Rasťa, ktorý otvoril účet zápasu. O dve minúty Laco Ivan prestrelil z 10 metrov bránu. V 20.minúte si pekne prebral centrovanú loptu prsiami Roman Boška, ale jeho volej zrazil na šestnástke domáci obranca. V 26.minúte mali domáci prvú šancu, keď unikol po pravej strane Šarkózi, ale Adam jeho pokus vyrazil. V 28.minúte hl.rozhodca neodpískal faul v šestnástke na Paťa Kopčana (predtým ruku domáceho obrancu) a tak sme si museli pomôcť sami keď v 33.minúte Paťo Kopčan využil chybu brankára Kollára, ktorého "preloboval" a bolo 0 : 2. Do konca prvého polčasu sme mali hru pod kontrolou, avšak bez vážnejšej šance.

Do druhého polčasu nastúpili domáci ako vymenení. Viac behali a mali chuť zvrátiť nepriaznivý výsledok. Podarilo sa im to hneď v 47.minúte keď svojou chuťou a našim nedôrazom znížili na rozdiel jedného gólu. O dve minúty neskôr sme už aj my pohrozili keď roh Rasťa Kysel našiel na šestnástke Laca, ktorého volej do "šibenice" Kollár parádnym zákrokom vyrazil. Domáci naďalej viac behali z čoho pramenila aj ich ďalšia šanca, keď strelu na naše šťastie tečoval Ivan Páchnik a lopta sa obtrela o našu ľavú tyč. V 65.minúte priamy kop Andreja Magulu z ľavej strany brankár chytil. Z ďalšieho Rasťovho rohu bolo opäť pred domácou bránou "horúco", keď Lacova hlavička tesne minula bránu. O malú chvíľu Miro Dovec prihral Lacovi loptu, Laco si ju prehodil na ľavačku a jeho dobrá strela minula tesne bránu. V 71.minúte hlavička domáceho útočníka "lízla" Adamovu bránu. V 80.minúte Laco posunul loptu v behu Paťovi, ktorý bez prípravy vyslal strelu, ktorú však Kollár na zemi zneškodnil.

Posledný a aj najkrajší moment zápasu prišiel minútu pred koncom riadneho hracieho času keď loptu prebral v stredovom kruhu Maroš Struhár, nedal sa zlákať "ofsajdovou pasťou" domácich a sám prenikol cez obranu a rútil sa sám na brankára za sťažovania jeho behu obrancom, ktorý ho od zadu ťahal za dres, ale Maroš si zachoval "chladnú hlavu" a technickou strelou popri brankárovi rozhodol o našom zaslúženom víťazstve 3 : 1.