Ivan L.

Striedali: Boška Ra., Kováč J., Dovec J., Sáva J.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na nerovnom trávniku s návštevou cca 100 divákov.

Začiatok patril lídrovi súťaže ktorý už v 5-tej minúte nastrelil ľavú tyč našej brány. V 14-tej minúte strela hosťujúceho záložníka tesne preletela ponad brvno našej brány. O minútu neskôr v strede ihriska vybojoval loptu Maroš Struhár a z 25 metrov vyslal na brankára hostí Bociana strelu, ktorá minula bránu. V 24-tej minúte centroval Paťo Kopčan a Lacov Ivanov volej zo 17 metrov brankár chytil. V 29-tej minúte sa Hodrušania tešili z gólu keď Ološtiak tvrdou strelou z pravej strany k našej ľavej tyči nedal Adamovi šancu. Hostia mali počas celého polčasu loptu viacej na svojich kopačkách. Po 20-tich minútach sme opäť vystrelili do priestoru Bocianovej brány, keď v 43-ej minúte spoza šestnástky vystrelil Maroš Struhár. Už o dve minúty neskôr kopali hostia priamy kop, ktorý Adam vyrazil. V 46-tej minúte potiahol loptu po ľavej strane Kapusta a strelou ľavačkou po zemi pomedzi štyroch našich obrancov nám udelil „gól do šatni“ a prehrávali sme 0 : 2.

Začiatok druhého ako aj prvého polčasu patril hosťom keď v 49-tej minúte pekne potiahol loptu po ľavej strane hosťujúci záložník a pekným centrom našiel pred bránou Gulašu, ktorý nastavil nohu a lopta skončila v našej bráne 0 : 3. Po tomto góle sme si začali lepšie nahrávať a držali sme loptu viacej na svojich kopačkách. V 61-ej minúte zahrával Michal Siekela roh, ale Lacovu hlavičku Bocian chytil. V 74-ej minúte prihral Maroš Struhár Romanovi Boškovi, ktorého priama strela z 18-tich metrov tesne minula bránu. V 79-ej minúte chytil Bocian Lacovu strelu z prvej na zemi. Poslednú šancu zápasu mali hostia keď v druhej minúte nadstaveného času zahrávali nepriamy kop, ktorý však dobre chytajúci Adam chytil.