Dovec J.

Kopčan P.
Striedali: Kúšik M.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na premočenom trávniku za slnečného počasia pred návštevou 65 fanúšikov.

Nezačali sme najlepšie a už v 3.minúte sme prehrávali 0:1, keď Vankov priamy kop z 20 metrov tečoval náš obranca do brány. V 12.minúte odrazenú loptu vystrelil zo šestnástky Ivo Páchnik, ale Kupči jeho strelu chytil. O štyri minúty neskôr vysunul Palo Rada Bošku, ale jeho strelu zrazil obranca mimo brány. V 27.minúte prihral Dominik Paťovi loptu do šestnástky, ale jeho strela tesne minula bránu. V 41.minúte prihral Dominik Marošovi Struhárovi loptu do šestnástky, kde ho fauloval obranca a Roman Boška ponúknutú šancu z pokutového kopu premenil a bolo 1:1. Na konci polčasu ešte Michal Siekela posunul loptu Radovi Boškovi, ktorého „lob“ len o niekoľko centimetrov minul bránu.

Druhý polčas sme začali lepšie a už v 48.minúte vysunul Roman Rada do šestnástky, ale jeho strelu z dosť veľkého uhlu Kupči chytil. O štyri minúty pohrozili aj hostia keď Silný strieľal z jedenástich metrov meter vedľa brány. V 56.minúte však Slaská svoje snaženie zavŕšila vedúcim gólom, keď sa hlavičkou presadil Gordulič po rohu 1:2. V 65.minúte zahrával Miro Dovec priamy kop z 25 metrov, ktorý tesne minul Kupčiho brvno. S protiútoku pohrozil aj Topoľan, ale Adam jeho dobrú strelu vyrazil. V 70.minúte zahrával rohový kop Michal Siekela, ktorý skončil v bráne a bolo 2:2. O desať minút mal Silný opäť šancu, keď Adam strelu záložníka vyrazil pred seba a Silný zo šiestich metrov prestrelil bránu. Poslednú šancu zápasu mal Paťo Kopčan keď sa lopta k nemu dostala po trase Kúšik, Dodok, ale jeho strela minula bránu a tak sa zrodila spravodlivá remíza.