Ivan L.
Královenský P.

Striedali: Kopčan P., Boška Ra.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za chladného daždivého počasia na rozmočenom nepokosenom trávniku s návštevou cca 60 divákov.

Zápas začali lepšie domáci a od začiatku hrozili rýchlymi protiútokmi. Prvý gól sme inkasovali už v 4-tej minúte keď domáci vysunuli Gorduliča, ktorý strelou po zemi k tyči otvoril výsledok zápasu na 1 : 0 pre domácich.

Našich chlapcov to nezlomilo a už v 14-tej minúte prihral Michal Siekela Lacovi Ivanovi , ktorý si obhodil obrancu a technickou strelou obhodil domáceho brankára Kupčiho a bolo 1 : 1.

V 30-tej minúte prihral Miro Kúšik Romanovi Boškovi, ktorý hlavou loptu predĺžil do šestnásky, kde domáci brankár netrafil loptu, tá sa dostala k Tomášovi Denkovi , ktorý zvýšil na 2 : 1 pre nás.

V 44-ej minúte sa domáci dočkali vyrovnania keď po rozohratí priameho kopu dostal k lopte Grolmus , ktorý s hranice šestnástky prudkou strelou k tyči vyrovnal.

Druhý polčas sme si vypracovali niekoľko sľubných šancí .Najväčšiu zahodil v 61-ej minúte Tomáš Denko, keď Kupči loptu vyrazil pred seba a Tomášova strela so 7-mich metrov minula bránu o meter. Domáci však v druhom polčase vyťažili zo svojich šancí maximum keď sa v 52-ej a 79-ej minúte presadil strelecky Gordulič a v 75-ej minúte Silný, a uzavreli tak našu vysokú prehru 5 : 2 pre Slaskú , ktorej výsledok nehovorí o priebehu stretnutia.