Ivan L.
Kysel R.

Striedali: Královenský P.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za polojasného počasia, na dobrom trávniku pred návštevou 80 divákov.

Od začiatku do 20 –tej minúty sa hralo v strede ihriska bez vážnejšej gólovej akcie. Hostia od začiatku ukazovali že neprišli k nám brániť a prvá strela zápasu bola v 21-ej minúte z ich kopačiek po zemi k tyčke, s ktorou však nemal Adam väčší problém. Ale už o dve minúty neskôr po rohovom kope sa lopta dostala k Breznickému útočníkovi, ktorý z 9-tich metrov strelou po zemi mieril k pravej tyči Adamovej brány, ale gól z toho nebol pretože Adam loptu „vyškriabal“ na roh. V tej istej minúte prihral loptu Laco Ivan Paťovi Kopčanovi, ktorého strelu obranca tečoval vedľa brány. O minútu zahrával rohový kop Rasťo Kysel a jeho center našiel hlavu Maroša Struhára, lopta „obtrela“ vrch brvna. V 25-tej minúte Rasťo prihral Lacovi na pravú stranu pred bránu, Laco si loptu prebral a tesne pri bránke pred brankárom mu lopta odskočila na ľavú nohu a lopta od nej išla popri ľavej tyči Homolovej brány.

V 30 minúte Rasťo Kysel vystrelil, loptu brankár vyrazil pred seba, Paťo Kopčan kĺzačkou znovu trafil do brankára ale druhú odrazenú loptu od brankára trafil po zemi do brány a vyhrávali sme 1 : 0.

. V 38-ej minúte po odkývaní ofsajdu Tomášovi Denkovi sa lopta rýchlo dostala po pravej strane popred bránu, kde ju nedokázali naši obrancovia odkopnúť až k voľnému Petrášovi, ktorý ju bez problémov dorazil do prázdnej brány a bolo 1 : 1.

Do konca prvého polčasu sme mali ešte jednu „tutovku“, keď sa lopta dostala k Paťovi , ale ten sám pred brankárom zvolil strelu z prvej a lopta mu po kolene spadla na priehlavok a slabú strelu brankár chytil.

Do druhého polčasu sme išli s odhodlaním streliť gól, čo sa nám skoro podarilo v 53-tej minúte keď Rasťo prihral Andrejovi Magulovi, ktorý strelou v behu mieril tesne nad brvno. O 3 minúty neskôr zahrávali hostia nakrátko priamy kop, lopta sa dostala k nikým nekrytému záložníkovi, ktorý prihrávkou cez päťku našiel pred bránou Bicku, ktorý loptu strelil do brány a bolo 1 : 2.

V 69 -tej minúte Laco Ivan z prvej chcel lobom prekonať brankára hostí, ale ten mu pekným zákrokom vytlačil loptu na roh. V 77-ej a 78-ej minúte sme zahodili dve gólové šance keď najprv Peťo Královenský mieril tesne vedľa a chvíľu neskôr Tomáš Denko sám pred brankárom s päťky ľavačkou minul len o niekoľko centimetrov ľavú tyč. V 80-tej minúte trafil hrajúci tréner hostí Jozef Gaži z priameho kopu spojnicu Adamovej brány.

V 86-tej minúte sme mali po faule na Laca Ivana možnosť vyrovnať z pokutového kopu, čo sa však Paľkovi Slušnému nepodarilo, keď sa lopta od žrde odrazila mimo brány a dráma pokračovala. Chlapci sa nevzdali a v prvej minúte nadstaveného času vysunul Paľko Slušný Laca Ivana, ktorý strelou popri brankárovi zaistil pre nás zaslúženú remízu 2 : 2.