Kysel R.

Striedali: Denko T, Ivan L., Královenský P., Boška Ra.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za slnečného počasia pred návštevou 120 divákov.

Zápas dvoch popredných mužstiev tabuľky sľuboval vyrovnaný zápas. Odhady sa v prvom polčase naplnili. Hostia si vypracovali v 12-tej minúte prvú gólovú šancu keď strelu k pravej tyči z boku Rapčan vyrazil. V 16-tej minúte si Paťo Kopčan nepokryl záložníka, ktorý z blízka prekonal nášho brankára a prehrávali sme 0 : 1.
O 4 minúty neskôr prihral Roman Boška loptu pred šestnástku Tomášovi Rešetárovi, ktorý strelou "lobom" prekonal Herolda v bráne Vyhieň, ktorý do dnešného zápasu inkasoval v 8-mich zápasoch len štyri krát a bolo 1 : 1. V 28-ej minúte sa Roman Boška sám ocitol pred brankárom ale jeho strelu Herold nohou vykopol.

Do druhého polčasu sme vybehli z odhodlaním zvíťaziť. Našu snahu však v 65-tej minúte po chybe Maroša Struhára v strede poľa skoro zamrazil hosťujúci útočník, ktorého bravúrne vychytal Jakub Rapčan.
V 71-tej minúte prišiel najkrajší moment zápasu, keď z ľavej strany obrany potiahol do stredu loptu Paľko Slušný a prekrásnou strelou z 20-tich metrov pod brvno a posunul naše mužstvo bližšie k víťazstvu.
V 79-tej minúte vybojoval od obrancu loptu Peťo Královenský, ale strelu k tyči z pravej strany brankár vyrazil.
V 86-tej minúte opäť po našej veľkej chybe, tento krát Michala Siekelu sa k strele dostal Vyhniansky záložník avšak Rapčan stál na svojom mieste a prudkú strelu vyrazil na roh.
Na druhej strane sme mohli zvýšiť náskok v 88-ej minúte keď Roman Boška trafil len obrancu, od ktorého sa lopta dostala k Lacovi Ivanovi, ktorého strela tesne minula bránu, a tak sme si doma zaknihovali ďalšie dôležité tri body.