Kopčan P.

Striedali: Kováč J., Dovec J., Sáva J., Kúšik M.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral na vlhkom teréne s návštevou cca 80 divákov.

Lovčica v oslabenej zostave nemala u nás čo stratiť a tomu podriadila aj svoju hru. Od začiatku omladené mužstvo hostí začalo lepšie a už v 6.minúte mali dve šance keď prvá šanca hlavičkujúceho útočníka zo 16 metrov išla 2 metre nad bránu a druhú šancu Adam vyrazil. V 7.minúte sa zastreľoval Laco Ivan strelou vedľa brány, aby v 12.minúte presný center od Paťa Kopčana zasunul hlavou do brány a viedli sme 1:0.

V 20.minúte Maroš Struhár vybojoval loptu, posunul ju Lacovi, ale jeho padaná strela dopadla tesne za bránu. O dve minúty neskôr sme mali šťastie keď sa lopta po chybe nášho záložníka dostala k záložníkovi hostí ktorý opečiatkoval brvno Adamovej brány. V 31.minúte potiahol loptu z obrany Ivan Páchnik, ale jeho prihrávku nevyužil Paťo Kopčan, keď jeho strela minula bránu o 3 metre. O tri minúty neskôr Maroš prekopol z priameho kopu bránu. Do konca prvého polčasu sa hra odohrávala medzi šestnástkami bez vážnejšej gólovej šance.

Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom zvýšiť náskok, čo sa nám podarilo v 52.minúte keď sa lopta po ukážkovej akcii po ľavej strane dostala od Rasťa Kysela k Paťovi Kopčanovi a jeho prihrávku pred bránou do prázdnej brány zužitkoval Laco svojim druhým gólom a bolo 2:0.

Po tomto jedinom peknom momente z našej strany v druhom polčase ožili hostia a vypracovali si niekoľko gólových príležitostí. V 57.minúte ich strelu zo 16 metrov Adam vyrazil . O tri minúty neskôr strela z 11 metrov tesne minula bránu. V 62.minúte mal najväčšiu šancu hostí na kopačke Lietava, keď prekopol z 3 metrov bránu. O minútu na to Bajnok špicom tesne minul pravú tyč. V 67.minúte Adam strelu vyrazil a v 77.minúte po nedorozumení našich dvoch obrancov Adam v poslednej chvíli na šestnástke vykopol loptu útočníkovi. Do konca zápasu mali hostia územnú prevahu ale vyloženú šancu si už nevypracovali.

Aj keď sú 3 body doma nemôžeme byť so svojim výkonom spokojný a musíme si zobrať ponaučenie do ďalších zápasov.