Dovec J.

Kysel R.
Striedali: Kúšik M., Sáva J., Král M.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za pekného počasia na kvalitnom trávniku pred návštevou 100 fanúšikov.

Už tretí zápas sme nezvládli úvod stretnutia keď sme už v 7.minúte inkasovali gól. Naša hra nebola dobrá, nevedeli sme si presne nahrať hlavne pri hre dopredu. Brežania mali do polčasu ešte dve strely do priestoru brány, ktoré Adam bez problémov chytil. Nezachytil však gól v 40.minúte z päťky hlavou po rohovom kope a bolo 2:0 pre domácich. V 43.minúte Rasťo Kysel vyslal strelu, ktorá prestrelila domácu bránu. To bolo z prvého polčasu všetko.

Druhý polčas sme pre striedali a lepšie sme si v strede ihriska prihrávali, ale smerom do útoku už prihrávky boli nepresné. Domáci hrozili prečíslovaním v útoku. Nastrelili tyč, Adam jednu stopercentnú šancu vykopol z bránkovej čiary a niekoľko šancí zneškodnil. Gól domáci vsietili v 75.minúte keď svoj hetrik zavŕšil dorážkou z päťky Benč.

Domáci boli jednoznačne lepšie mužstvo. Treba pochváliť aj dobrý výkon hlavnej rozhodkyne Karin Pavlíkovej.