Ivan L.
Kysel R.

Striedali: Kúšik M., Král M., Královenský P.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za pekného slnečného počasia, na dobrom trávniku pre návštevou 180 divákov, z toho asi 25 divákov bolo z Dolnej Trnávky.

Od začiatku sme si zodpovedne plnili trénerove pokyny a dobre sme si pozične bránili priestor a aj domácich hráčov sme nepúšťali do vážnejšej gólovej šance. Prvých dvadsať minút sa na obidvoch stranách neobjavila vážnejšia šanca. Až v 21-ej minúte pekne potiahol po pravej strane Michal Siekela a jeho centrovanú loptu trafil Laco Ivan hlavou so 16-tich metrov nad bránu.V 22-tej minúte zahrával priamy kop Laco Ivan ale jeho dobre mierenú strelu vyhlavičkoval obranca nad bránu. V 29-tej minúte Adamov Struhárov dlhý výkop si spracoval Laco Ivan a strelou popri brankárovi vsietil náš prvý gól. V 37-ej minúte Adam z prvej odkopol loptu, tá sa dostala k Rasťovi Kyselovi , ktorý po pravej strane potiahol a krížnou prihrávkou popred bránu hľadal Laca, ktorý v páde o centimetre minul loptu. Už o minútu neskôr však Laco nezaváhal keď pekný center od Michala Siekelu z pravej strany zahlavičkoval do brány a zvýšil náš náskok na 2 : 0. V 40-tej minúte Lovčica prvý krát vážnejšie ohrozila našu bránu, ale gól z dvoch metrov neplatil pre ofsajd. Do kabín sme odchádzali s dvojgólovým vedením.

Druhý polčas sme začali dobre a už v 48-ej minúte Michal Siekela potiahol po pravej strane a jeho center pred bránou peknou hlavičkou v páde usmernil do brány Roman Boška a bolo 3 : 0. V 53-ej minúte sa do ojedinelej šance dostali domáci keď center z rohového kopu našiel hlavu domáceho útočníka, ale jeho hlavičku k pravej tyči Adam chytil. V 59-minúte bol vylúčený domáci hráč Robo Kúštik a domáci dohrávali desiati. Ďalšií pekný futbalový moment prišiel v 66-tej minúte keď Michal Siekela posunul loptu Lacovi Ivanovi, ktorý z hranice šestnástky z otočky „vymietol“ Juhaniakovi „šibenicu“ a bolo 4 : 0. V 74-tej minúte si títo dvaja hráči pozície vymenili keď Laco Ivan prihral na pravú stranu šestnástky Michalovi Siekelovi, ktorý krásnou krížnou strelou uzavrel výsledok zápasu na 5 : 0 . Do konca zápasu sme mali loptu na svojich kopačkách, ale domáci všetci 10-ti bránili na svojej polovici a tak sa nám už nepodarilo vsietiť ďalší gól.

A tak sme si odviezli z doteraz neporazenej Lovčice po výbornom kolektívnom výkone zaslúžené 3 body.