Ivan L.

Kysel R.

Striedali: Král M.
Tréner: Ivan V.

Zápas sa hral za polojasného počasia, na dobre udržiavanom, veľkom ihrisku pred návštevou 100 divákov z toho bolo asi 15 našich fanúšikov.

Od začiatku do 18 –tej minúty sa hralo v strede ihriska bez vážnejšej gólovej akcie. V 18-tej minúte domáci vystrelili na bránu spoza šestnástky, loptu Adam vyrazil pred seba kde ju domáci Zvizdeckij dorazil do prázdnej brány a bolo 1 : 0. V 30-tej minúte pekne prešiel po ľavej strane Palko Slušný až k rohu odkiaľ našiel pred bránou Laca Ivana, no ten skákanú loptu dobre netrafil a domáci brankár loptu chytil. O minútu neskôr zase domáci pohrozili keď s 30-tich metrov strelou nastrelili brvno. V 32- ej minúte nastal „zlom zápasu“ keď Adam Struhár vypichol útočníkovi loptu a ten spadol, hlavný rozhodca Lešniak posúdil tento zákrok ako nedovolený a domáci Prachár bezpečne premenil pokutový kop a bolo 2 : 0. V 39-ej minúte Laco zrazil prsiami loptu na šestnástke Romanovi Boškovi a ten ľavačkou mieril vedľa ľavej žrde. V 41-ej minúte Rasťo po chybe obrany strieľal ľavačkou z 15-tich metrov, lopta tesne minula pravú žrď.

Druhý polčas lepšie začali domáci keď v 47-ej minúte strelu na bránu z pravej strany dobre zrazil na roh Roman Boška. V 49-ej minúte bol vylúčený domáci Binda, ktorý bol na ihrisku tri minúty za faul odzadu na Paťa Kopčana. V 51-ej minúte Rasťo zahrával priamy kop na päťku kde stál Laco Ivan, ale túto prihrávku postranný rozhodca Fáber vyhodnotil ako postavenie mimo hry. V 62-ej minúte ojedinele vystrelili domáci ke´d priamy kop tečovaný v múre vyrazil so šibenice Adam na roh. Výhodu o jedného hráča v poli viac sme za štyridsať minút nedokázali využiť. Aj keď sme mali loptu na kopačkách, nepresnými prihrávkami sme o ňu prichádzali a tak sme si z Rudna odviezli prehru 2 : 0.